Kurumsal

Hakkımızda, Vizyonumuz, Misyonumuz

Hakkımızda

Şirketimiz ;

20 Yıllık Müteahhitlik ve İnşaat sektörünün vermiş olduğu tecrübeden yola çıkarak, Mart 2016 yılında İZMİR İTOB Organize Sanayi Bölgesinde ERSÜS SİLAH SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak faaliyete başladık.

2 yıl süren titiz Arge çalışmaları sonucu başarılı bir isme imza atarak tüfeğimizi çıkarttık. 3.268 m2 alanda kaliteden ödün vermeden üretime devam etmekteyiz.

Firma gelişimi planlamasında en önemli öncelik , kurumsal ilişkiler ve müşteri memnuniyeti faaliyetlerimize verilmiştir. Günlük kazançlardan ziyade uzun süreli sağlam ilişkiler tek önceliğimizdir. Şuanda gelmiş olduğumuz noktanın üretimde kaliteye vermiş olduğumuz noktanın üretimde kaliteye vermiş olduğumuz önem ve sistemli çalışmanın sonucu olduğu bilincindeyiz.

Misyonumuz

Müşterilerimize ; Tüm kusurlarından arındırılmış, fişek seçmeyen, tutukluk yapmayan, kısacası avcı ve atıcıların ihtiyacı olan tüm özelliklere sahip av tüfeği sunmak ve bunu milli bir görev kabul edip tüm dünyanın tanıyacağı Türk markası haline getirmektir.

Vizyonumuz

Ülke ekonomisine katkıda bulunacak, yenilklere açık, yeni projeleri sürekli bir şekilde geliştirerek hayata yansıtmak, AR-GE faaliyetlerinde yoğunlaşarak yüksek kalite sağlayarak başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyaya sunmak, rekabet edebilir bir performans sağlamak.

Belgelerimiz

HİZMET YETERLİLİK BELGESİ

İNCELE

TSE BELGESİ

İNCELE

TS 18001-2007-OHSAS 18001

İNCELE

TS EN ISO 9001 2008

İNCELE

TS EN ISO 14001 2004

İNCELE

ERSÜS MARKA TESCİL

İNCELE